Autor Tema: Breckner auto dijelovi za Daciu  (Posjeta: 1749 )

Offline Breckner

• Dacia vozac
Breckner auto dijelovi za Daciu
« : Listopad 11, 2015, 09:54:59 prijepodne »
Postovani clanovi Dacia kluba !
Evo jedne teme o kojoj bih zelio cuti misljenje ljudi poput Andjelka , Vanje , Borisa , Darija i ostalih clanova koji se trude za pronalazak jeftinog rjesenja odrzavanja ljubimaca koje vozite...
http://www.breckner-auto.de/     
Molim vas da pogledate gore navedenu stranicu, a ja vam u privitku saljem cjene nekih od djelova koji su najcesce trazeni.
Moj email je pale.zadar@gmail.com ako netko od vas ima nekih dodatnih upita.
Ispricavam se radi kvalitete privitka i cjena u eurima , namjera mi je bila staviti tablicu u excelu ali posto to nije moguce neka ovo bude orijentacijski a na upit cu vam poslati emajlom.
pale.zadar@gmail.com / +385958084015

Offline Breckner

• Dacia vozac
Odg: Breckner auto dijelovi za Daciu
« Odgovori #1 : Listopad 11, 2015, 11:01:16 prijepodne »
filter zraka kabine 36,29hrk
filter zraka 30,5 hrk
filter zraka 22,42 hrk
filter ulja 14,03 hrk
filter ulja 15,25 hrk
krajnici spona 71,22 hrk
set za popravak balans stange 66,79 hrk
set pakne 80,67 hrk
disk kocioni 259/12     131,61 hrk
disk kocioni 280/24     242,47 hrk
disk plocice 156,92 hrk
disk plocice  70,15 hrk
prednji amortizer 210,60 hrk
prednja opruga 133,28 hrk
kabel svjecice 2EL 7,32hrk
svjecice 20,74 hrk
set kvacila 409.00 hrk
hladnjak 246,28 hrk
elektro motor , ventilator 316,89 hrk
rame 130,69 hrk
rame 329,70 hrk
prednja svjetla 207,70 hrk
felge 15''(6jx15) 230,73 hrk
kolijevka motora 884,49 hrk

mailom cu poslati tablice ovih i drugih djelova sa kataloskim brojem i sifrom da bi svak mogao naci ono sto ga zanima prema modelu

Offline DarioGTI

• Global Moderator
  • Forumaš sa iskustvom
  • BMW E46 320Ci
« Odgovori #2 : Listopad 11, 2015, 03:38:31 poslijepodne »
1. Prvo i osnovno, molio bih te da se predstaviš u temi Novi članovi.
2. Ispuni profil do kraja.
3. Ti dakle nabavljaš dijelove ili što radiš? Prvi post je prilično nejasan, djeluje kao da nabavljaš dijelove. Ako je tako, što je sa firmom, računom, garancijom, porijeklom robe?
4. U ovoj listi ne piše niti proizvođač, niti za koji model/motor auta su pojedini dijelovi. Veoma konfuzno.
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa -> 219.200km (sold)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C-> 55 000km (sold)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa -> 114.150km (sold)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C -> 140.200km

Offline Breckner

• Dacia vozac
« Odgovori #3 : Listopad 11, 2015, 04:59:28 poslijepodne »
Hvala Dario na opaskama. Upravo sam unio osobne podatke pa ako jos nesto nedostaje slobodno komentiraj.
Nisam do sada radio sa auto djelovima niti sam bio upoznat sa problematikom istih.
Imam firmu za odrzavanje i popravke plovila i to mi je osnovna djelatnost . Prije otprilike 3 godine upoznao sam vlasnika Breckner tvornice i u medjuvremenu smo postali dobri prijatelji . Na sva njegova pitanja o trzistu Dacia u Hrvatskoj morao sam se i sam prvo informirati . Njegova ideja je bila kontakt sa ljudima koji su zaljubljenici u Daciu jer je misljenja da je Hrvatska sve vece trziste.
Sto se tice djelova mozete ih naci na njegovoj stranici www.breckner-auto.de , a isto tako i sve ostale informacije koje su vam potrebne za direktan kontakt.
Sto se tice opaske da je lista djelova koja je u postu navedena konfuzna potpuno je tocna. Pokusao sam staviti tablicu sa kataloskim brojevima ali nisam uspio. ako mi posaljes upit na email poslat cu ti je u excelu. Takodjer  sam vidio da ce neki od vas biti u Biogradu sljedeci vikend pa se mozemo naci i vidjeti moze li iz ove price izaci neko dobro.
Nikad nisam radio sa auto djelovima i prilicno sam rezerviran sto se tog posla tice . Sa druge strane on je u poslu 25 godina i reklamacije su mu stavka od 0,02%. O garatnom roku i nacinu placanja se nije tesko dogovarati .
Svi djelovi koje sam ja gore naveo su vec u Zadru kao i dosta njih koji nisu navedeni . Ako dolazite na skup u biograd mozete ih pogledati i ocjeniti sami pa cu prema vasim sugestijama i ja odluciti da li se isplati doregistrirati firmu i za tu djelatnost.
Zahvaljujem na opaskama i molim da mi se ukaze na neki eventualni propust u ovom izlaganju.

Greška u bazi podataka

Pokušajte ponovno. Ako ponovno dođe do ove greške, obavijestite administratora.