Autor Tema: Kako sam upoznao svoju Daciu Sandero Stepway  (Posjeta: 2220 )

Offline herostrat

• Dacia test vozac
  • **
  • Stepway, 1.6, 90 KS, tamno sivi, 2010.
Kako sam upoznao svoju Daciu Sandero Stepway
« : Kolovoz 27, 2010, 01:34:54 poslijepodne »
Bilo je to jedne srijede. Ili možda cetvrtka?
Uglavnom, bila je to ljubav na prvi pogled. Kada sam je ugledao prva misao bila mi je: „Ah, tako velika a tako skladna“? Kasnije mi je priznala da sam se i ja njoj, onako vitak i okretan, svidio.
Prvo sam malo obilazio oko nje, zagledao tu i tamo. Ona je sve to stameno podnosila oboruzana jobovskom strpljivoscu.
„Osjecala sam se pomalo...kurvanjski“ – rekla mi je kasnije – „ali znala sam da tako naprosto mora biti“.
Kada sam usao u nju ter je kljucem okrenuo, nemalo sam se iznenadio. Na ekranu, tamo gdje pokazuje predjenu kilometrazu, kocoperila se brojka 4.
„Sto? Zar nije nevina? Dobio sam neku....pa dobro, ne baš kurvaCu ali ipak....iskusnjaCu?
Tradicionalan kakav jesam, tesko sam se pomirio s ovom cinjenicom. Rogoborio sam dosta vremena kasnije nakon što mi je objasnjeno da je to normalno, da drugacije ne može biti. Ipak, kada sam krenuo prema svojim juznim provincijama, moj jal i frustriranost zamijenili su osjecaji čiste, nepatvorene ugode.
Kako dobro lezi na cesti, kako je dobra preglednost dok gledam sa povisenog sjedista. Istina, cuo sam i neke prigovore. I zaista, na malo većim brzinama malo jače vristi ali ...Bože moj, svo zlo s tim. Nije mekana – to moram primjetiti. Baš je ...onako...cvrsta ali i okretna.
Uglavnom...nakon 20-ak dana, moja Dacia Sandero Stepway i ja lijepo smo se skompali. Odgovaramo jedno drugom. Dozivljavamo zajednicke orgazme.
Ipak, osjecam da bi u buducnosti mogli imati ... stanovitih problema. Naime, moja Dacia troši puno goriva pa se pitam: „Jesam li ja pravi covjek za nju?“ 
Herostrat - budhali brat!

Offline Vanja

• Predsjednik kluba
  • Forumaš sa iskustvom
  • Duster 2 Prestige 4x2 110
    • www.DaciaKlub.hr
Odg: Kako sam upoznao svoju Daciu Sandero Stepway
« Odgovori #1 : Kolovoz 27, 2010, 01:42:54 poslijepodne »
Koji CAR  :oklaski: :oklaski: :oklaski:

ovo si fantastično složio,svaka čast

pretpostavljam da je unutra 1.6 ? 10 l /100 km ? kod mene  2 takve u ulici i gazde kukaju kak trosi 10 L,a moj 1.4 "samo" 6-7

PS: e da ,zaboravi napisati,i ja kad sam je preuzeo u salonu je imala 4 km  :57: ....iskusnjača  :too:

Offline herostrat

• Dacia test vozac
  • **
« Odgovori #2 : Kolovoz 27, 2010, 01:56:38 poslijepodne »
Bleck Rock:
Ocito obitavas samo na podforumu Automobili. U suprotnom, znao bi za legendu Foruma i jednog od bivsih barakasa spomenutog Foruma. Pretjerujem u samohvali? Paa...mozda malo  ;)
Motor jest 1.6. Do sada nisam ozbiljno provjeravao potrosnju (nisam cak ni siguran kojom bi metodom to najtocnije napravio) ali okvirno govoreci, na temelju predjenih 400 km (kombinirana voznja; malo vise otvoreno nego grad) trosio je 9 litara (recimo polovica vremena klima je bila ukljucena).

Ali who give a f**k.
Moram ti priznati, dobri moj BlekSteno, da gode pogledi slučajnih prolaznika upućeni mojoj ljepotici. Svi bi je htjeli je**ti. Garanitrano. Čak i oni koji se pale samo na intelektualke (BMW-aši, Volvo-aši itd.) priznaju joj stanoviti...profinjeni look ;)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2010, 02:24:22 poslijepodne DarioGTI »

Offline DarioGTI

• Global Moderator
  • Forumaš sa iskustvom
  • BMW E46 320Ci
« Odgovori #3 : Kolovoz 27, 2010, 02:23:25 poslijepodne »
odlican opis upoznavanja, sjedi 5!!   :Hail:  :too: :too:

potrosnju ces najtocnije izmjerit ovako:

nasipaj pun rezervar goriva, u tvom slucaju benzina (  :too: ), o onda napravi 100 kilometara po gradu, ili po otvorenom, zavisno sta zelis saznati(potrosnju u gradu ili na otvorenom), dakle nakon 100kilometara, odvezes se ponovo na benzinsko postaju, i sipas ponovo do vrha(dok ne skljocne pistolj, kao i na prvom sipanju), i tada ces znati koliko auto trosi.  :dobroje:

i naravno, javi rezultate istrazivanja.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2010, 02:26:36 poslijepodne DarioGTI »
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa -> 219.200km (sold)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C-> 55 000km (sold)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa -> 114.150km (sold)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C -> 140.200km

Offline herostrat

• Dacia test vozac
  • **
« Odgovori #4 : Kolovoz 27, 2010, 02:28:41 poslijepodne »
Fala Dario, tako nekako sam i sam mislio samo nisam bio siguran koliko puniti - da li do skljocaja ili dok fizicki ne vidim benzinu do samog vrha. ;)
Ipak, mislim da cu to odgoditi. Za lose vijesti ne zelim znati. Barem ne jos ;)

Offline Vanja

• Predsjednik kluba
  • Forumaš sa iskustvom
  • Duster 2 Prestige 4x2 110
    • www.DaciaKlub.hr
« Odgovori #5 : Kolovoz 27, 2010, 04:09:16 poslijepodne »
samo ti uzivaj u svojoj rumunjki,i obavezno je vodi svuda,da je svi vide i da sline :)

A sto se tice forum hra,ja sam samo jednom postao tamo,jer sam bio aktivan na nekim drugim forumima pa nisam htio puno okolisati.a sto se tice tvoje kreativnosti,ima mjesta i na DCC-u da je uposlimo :a025:

Poslat cu ti pm kad dodjem kuci

LP

Greška u bazi podataka

Pokušajte ponovno. Ako ponovno dođe do ove greške, obavijestite administratora.