Autor Tema: Kvarovi i garancija  (Posjeta: 60948 )

Offline boss84

• Dacia vozac
Odg: Kvarovi i garancija
« Odgovori #270 : Svibanj 29, 2019, 11:41:37 poslijepodne »
Pozdrav svima, prvi put sam ovdje pa ću možda postaviti glupo pitanje. ukratko vlasnik sam lodgy stepwaya, diesel motor,auto je prošao 8000 kilometara i danas sam po prvi put primjetio da nakon davanja kontakta mi se ne gasi lampica motora,tek kad upalim auto lampica se ugasi. da budem skroz iskren ne znam ni sam koliko to već traje,jednostavno nisam obraćao pozornost.u mojoj glavi je frka tek kad se za vrijeme vožnje tako nešto upali.auto je pod garancijom pa sam htio prije odlaska u servis vidjeti kod vas iskusnijih što bi moglo biti u pitanju itd. Hvala

Offline dinko1981

• Dacia vozac
« Odgovori #271 : Svibanj 31, 2019, 01:41:42 prijepodne »
To je normalno , budi bez brige. Da nesta nije u redu svjetlila bi stalno.

Offline wolfy

• Dacia vozac
« Odgovori #272 : Studeni 07, 2019, 10:48:17 prijepodne »
Ekipa, pozdrav! Evo, iskreno ne znam gdje više tražiti rješenje, ali situacija je ovakva:
Starci su uzeli novi Sandero prije cca 2 godine, malo manje, a nakon manje od godinu dana već se trebala servirati klima zbog neugodnog mirisa. Tad je to bilo riješeno, nije se više pojavljivao taj užasan smrad. Sve do prije koji dan. Ponovno užasan smrad, još gori nego prije. Kao nekakva krepalina, mislio sam stvarno da je neka mačka pronašla neko mjesto i ostala pokojna. Otac je odveo jučer auto na servis, tamo su ga navodno skroz rastavilli, siceve, provjera filtera zraka, itd. I kao sve je u uredu. Međutim, danas ponovno isti smrad. Ne znam kome se obratiti ako već ovi u servisu ne znaju, je li možda netko imao sličan problem i da ga je riješio?

Offline istrijan

• Dacia test vozac
  • **
« Odgovori #273 : Studeni 07, 2019, 01:25:43 poslijepodne »
Imao sam sličan problem i dobio slijedeći savjet koji funkcionira:
Isključi klimu nekih kilometar prije nego dođeš na odredište. Inače se kondenzira malo tekućine, usmrdi i taj smrad povučeš u auto čim upališ ventilaciju. Meni je nudio dezinfekciju klime i rekao da će mi se smrad vratiti ako opet ne budem gasio klimu prije parkiranja.
Nisam uzeo tu dezinfekciju jer i to smrdi, primjenio sam savjet i više nemam problema.

Offline istrijan

• Dacia test vozac
  • **
« Odgovori #274 : Studeni 07, 2019, 01:29:59 poslijepodne »
Eto sličice  :wavey:

Offline wolfy

• Dacia vozac
« Odgovori #275 : Studeni 07, 2019, 02:16:29 poslijepodne »
Ne shvaćam samo kako to jučer nisu sredili na servisu...a drugi problem je kad klima ne radi, stakla se vrlo brzo zamagle i onda se ne vidi ništa...

p.s. hvala na odgovoru

Offline Andjelko

• Moderator
  • Forumaš sa iskustvom
  • Dacia Sandero Laureate 1.4
« Odgovori #276 : Studeni 07, 2019, 03:00:06 poslijepodne »
Molim pročitati
http://daciaclubcroatia.com/DCCforum/index.php?board=4.0

Mini kamera na mobitel i ulazak u kanale ventilacije, filter u kabini skinuti i provjeriti da li smrdi, provući kameru da se ustanovi ila li što u kanalima, da li ti radi ispravno sklopka za strujanje zraka i u kojem je položaju.

Greška u bazi podataka

Pokušajte ponovno. Ako ponovno dođe do ove greške, obavijestite administratora.