Hvala Bogu, nisam jos nijednu kaznu popio, a dosta su me zaustavljali u ovih godinu i pol dana koliko imam vozacku.
U OS ima jedna benzinska postaja od OMV-a, ima dva prilaza, na jednom se moze uci i izaci u bilo koju stranu, a na drugom prilazu odnosno izlazu se moze samo ici desno, tj obavezan smjer desno. Posto sa ekipom cesto sjedim na OMV-u, vec se ne brojeno puno puta dogodilo da panduri ili skrenu lijevo na mjestu gdje je obavezan smjer desno, ili se dogodi da izadju ali ne upale zmigavac. Preko puta OMV-a je Tifonova postaja, i tamo je ista situacija sa zmigavcima, a i po gradu nesto ne vole davat zmigavce. Zar je to toliki problem stisnuti rucicu?