Sam svoj majstor > Car Entertainment

ugradnja audio sustava sa lcd-om

(1/14) > >>

mi5:
eto da ne mijesam ovo sa drugim temama pa da i ovaj topic ima svoje mjesto...
dakle zanima me vasa razmisljanja i ideje za ugradnju audio sustava s lcd-om u daciu sandero. prvotna namjena je da preko njega mogu gledati sliku sa kamere pri voznji unatrag te da popravim malo vizualni dojam i funkcionalnost tvornickog radio uredaja koji nema nikakve ulaze za vanjske uredaje. najprakticnije mi se cini nasnimati mjuzu na SD karticu te je ubaciti iza ekrana i zaboraviti na nju a ako mi nesto treba sa moba ili mp4 playera onda to usb-om (eventualno bluetoothon) mogu pustiti...

zasad, nakon tek kratkog istrazivanja, mi se cini jako interesantan model http://tinyurl.com/6b59rqx jer mu je monitor manjih dimenzija a pruza se prema dolje pa mi se cini da bi taman odgovarao i da ne bi preklopio prekidace ispod. isto mi se nekak cini praktican kada je u pitanju sigurnost (mogucnost skidanja) te ujedno mogucnost upravljanja dodirom.

nekakva veca i ekstremnija varijanta je model na izvlacenje, vec spomenut http://tinyurl.com/65a23ag ali on bi definitivno prekrio gornje otvore za ventilaciju no ako sam dobro shvatio ne mora biti cijelo vrijeme izvucen i jako dobro i zakamuflirano izgleda dok je sklopljen.

sve je tek u pocecima sto se istrazivanja tice pa mi trebaju savjeti u svezi tehnikalija oko spajanja, konektora i svih ostalih sitnica na kojem treba obratiti pozornost. dakle, javite sve sto vam se cini prakticno/neprakticno i bilo koje ideje vam padnu na pamet  :big:

mi5:
evo i linka na mali filmic o ovom kompaktnijem modelu od 5.6"  :big:
sva sreca da jos auto nije ni stigao ha?  :lol:

Andjelko:
nema auta ali nema ni linka  :bonk:

mi5:
a naravno da nema kad sam kopirao ali nisam paste-ao jer mi guzvica pa zaboravih  :baeh:
5.6-inch Touch Screen 1 Din In-Dash Car DVD Player

mi5:
eh da, onako odokativnom metodom, pretpostavljam da je visina prednje ploce (sa ekranom i okvirom na kojem su gumbici) cca 10.5 cm pa molim uvazene vlasnike sandera jel mogu izmjeriti od vrha svojeg radija do gdje pada tih 10-ak cm. meni se cini da bi trebalo doci do prekidaca za spustanje prozora i da ih mozda preklopi 2-3 mm....

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version