Author Topic: OFF-topic price uz kavu...  (Read 1332545 times)

Offline Vanja

• Predsjednik kluba
  • Forumaš sa iskustvom
  • Duster 2 Prestige 4x2 110
    • www.DaciaKlub.hr
Odg: OFF-topic price uz kavu...
« Reply #9780 on: August 03, 2020, 12:07:38 PM »
Pozdrav ekipa :) S obzirom na stanje oko ove glupe PLANdemije , napokon sam uspio doci do HR, i biti cu tu par tjedana.U Austriji su nekako skroz oprezni , tak da do 10tog mjeseca radimo od kuce.  Ako netko od stare ekipe ima volje neka se javi pa se mozemo naci negdje na kavi.

Takodjer sam razmisljao da bih iskoristio vrijeme dok sam tu da aktualiziram "stanje" dacia kluba sto se tice "Udruge".

Ako ima zainteresiranih koji bi preuzeli vodjenje kluba , Zakonski i ovako molio bih da mi se jave sto prije. Trenutno situacija ja takva da razmisljam da formalno ugasim Dacia klub Hrvatsku kao udrugu gradjana i ostavim samo online klub(ovaj forum i FB grupu).

Offline logan

• fosil
  • Global Moderator
  • Forumaš sa iskustvom
  • Logan 1,6 Laureate 2005.
« Reply #9781 on: August 03, 2020, 05:17:00 PM »
Vanja dobrodošao u HR i na forum. Iskreno ne znam što bih rekao o ovome što si iznio. Ionako je većina foruma na kojim sam aktivan gotovo zamrla jer je primat preuzeo Facebook. Isto tako i klubovi kao udruge koja okupljaju ljude su izgleda izgubili interes. Ne znam kolika je administrativna i financijska obveza oko vođenja udruge koja postoji samo formalno pa ako baš nema netko da bi to nastavio voditi ima li smisla da se i dalje time opterećuješ. Da se pogrešno ne protumači, nisam da se pod svaku cijenu ugasi klub jer znam da je u njegovo osnivanje i registraciju uloženo puno entuzijazma, truda i vremena te da smo bili sretni kad smo dobili svoj DKH. Zato bi bilo dobro čuti mišljenja i drugih korisnika i članova.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Offline žac

• Dacia Rally vozac
  • Logan 1.4 MPI 2007. i Yugo 55 IN 2006.
« Reply #9782 on: August 04, 2020, 08:21:02 PM »
Nisam za gasenje  :prijatelji:

Offline zzechner_sk

• Dacia test vozac
  • **
  • Dacia Logan MCV II
« Reply #9783 on: August 06, 2020, 05:48:11 PM »
Naravno da nisam na gašenje foruma. Pojedinačno smo "krivi" radi malog broja objava te još manje interesenata koji bi preuzeli obvezu. No, kao čovjek razumijem potrebu ovakovog obraćanja članovima, jer i sam sam predsjednik udruge od 1997. godine koja je vrlo trofejna i ima tradiciju od 1948. godine (Aeromodelarski klub Sisak). Sve sam administrativne  procedure prošao sa promjenama regulative i uvođenja novih obveza (statuti, registracije, bla bla...), no sad više nemam ni snage ni vremena kao nekad...vemena su očito drugačija...

Volio bih da se netko javi, ako naš vrijedni predsjednik ostane pri odluci da se riješi obveze, a za ostanak ima moju (i očekujem ne samo moju podršku).  :too:

Offline logan

• fosil
  • Global Moderator
  • Forumaš sa iskustvom
  • Logan 1,6 Laureate 2005.
« Reply #9784 on: August 08, 2020, 11:29:17 PM »
Ako sam dobro razumio Vanju on bi samo ugasio Klub koji je registriran kao udruga građana. Forum i FB grupa koji su proizišli iz kluba bi ostali dalje jer sam klub kao institucija nije zaživio više od virtualnog postojanja. Naravno da svi želimo da ovaj forum opstane makar tek rijetki od nas svakodnevno svratimo vidjeti imali nekih novosti.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Offline Vanja

• Predsjednik kluba
  • Forumaš sa iskustvom
  • Duster 2 Prestige 4x2 110
    • www.DaciaKlub.hr
« Reply #9785 on: August 10, 2020, 12:19:43 PM »
Izgleda da se nisam dovoljno dobro izjasnio. Mislio sam na gasenje udruge gradjana, ne na gasanje web stranice. Hosting za sljedecih 12 mjeseci sam uplatio ovih dana , tako da smo stim mirni. Racun je 400kn kao i svih dosadanjih godina.Ako tko zeli donirati nesto slobodno neka se javi  :hihi:

Sto se tice udruge, s obzirom na  moje trenutno prebivaliste, netko drugi bi morao preuzeti udrugu sluzbeno jer ja vise ne ispunjavam kriterije potrebne za tu funkciju. Mozemo vise o tome na PM ako tko ima zelju  :prijatelji:

Offline Andjelko

• Tajnik kluba
  • Forumaš sa iskustvom
  • Dacia Sandero Laureate 1.4
« Reply #9786 on: August 18, 2020, 01:57:35 PM »
Javi Vanja koliko, kada i na koji račun na pp ili na mail.Hvala što si se potrudio da forum ostaje aktivan.  :a055:

Offline žac

• Dacia Rally vozac
  • Logan 1.4 MPI 2007. i Yugo 55 IN 2006.
Re: OFF-topic price uz kavu...
« Reply #9787 on: October 21, 2020, 03:36:13 PM »
Ala smo umrtvili forum....  :a036: