Dacia Klub Hrvatska
OFF TOPIC => Novosti iz auto-moto svijeta => Topic started by: DarioGTI on January 24, 2012, 01:19:42 PM
-
Evo i benzin iznad 10KN
http://www.poslovni-savjetnik.com/hrvatska/novo-poskupljenje-goriva-benzini-iznad-10-kuna-eurosuper-95-na-1018-kuna (http://www.poslovni-savjetnik.com/hrvatska/novo-poskupljenje-goriva-benzini-iznad-10-kuna-eurosuper-95-na-1018-kuna)
-
Na žalost možemo samo :place: i :ranting: :d018: :agr: :d018: :ranting: :agr:
-
a možemo se voziti i na plin :too: :too:
-
a možemo se voziti i na plin :too: :too:
dolijevaš benzin na vatru :a084:
-
a možemo se voziti i na plin :too: :too:
dolijevaš benzin na vatru :a084:
ne spamaj bu ti moderator ban nabil :bonk: :bonk:
-
a možemo se voziti i na plin :too: :too:
:a055: :a055:
-
nek je sreće i zdravlja, pa će bit i goriva....
-
lpg i vodik rulz ova gamad ce nabit benzin na 100 kn.
-
Nova vijest
Autoplin = 5,49KN/L
:d018: :d018:
-
da da totalni popizditis s tim plinom, al me još uvijek tješi kad vidim cijenu benzina :baeh:
e da baš sam točio benzin u subotu, pošto sam zadnji put točio u 8 mjesecu
točim u hercegovini gdje je skoro kunu jeftiniji :too:
-
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/goriva-poskupljuju-vec-u-cetvrtak-i-onda-opet-iduceg-utorka.html (http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/goriva-poskupljuju-vec-u-cetvrtak-i-onda-opet-iduceg-utorka.html)
Dakle, u četvrtak ide gore jer je nova stopa PDV-a, a u utorak ide gore jer je klasično poskupljenje :aufsmaul_2: :agr:
-
postoji još jedna alternativa za smanjenje troškova goriva , :Hail: http://www.crowebmedia.com/hho-mobil/index.php/hho-generator (http://www.crowebmedia.com/hho-mobil/index.php/hho-generator) :bonk:
-
ma ajde , zato i vozimo Daciu jer znamo koliko može popit... znači ima se.... :DD
-
Ma uostalom, koliko god da je, nije ni 12kn :a052:
Do jednom... :DD
-
http://www.24sata.hr/biznis/od-ponoci-ce-eurosuper-bs-95-biti-1046-a-eurodizel-1018-kn-256387# (http://www.24sata.hr/biznis/od-ponoci-ce-eurosuper-bs-95-biti-1046-a-eurodizel-1018-kn-256387#)
-
Zato nam je skup benzin jel naša država uzima od jedne litre skoro 6 kuna pa gospoda iz sabora ne tankaju na svoj račun nek na naš. :badmood:
-
http://www.index.hr/vijesti/clanak/od-utorka-skuplji-benzin-jeftiniji-dizel-nakon-toga-bi-cijene-derivata-trebale-poceti-padati/609852.aspx (http://www.index.hr/vijesti/clanak/od-utorka-skuplji-benzin-jeftiniji-dizel-nakon-toga-bi-cijene-derivata-trebale-poceti-padati/609852.aspx)
-
jedino kaj cu reci da je sandero za vikend popio 550kn u jednom cugu
no, ima i jedna vesela vijest a to je da sam na putnom racunalu vidio prosjecnu potrosnju ni manje ni vise nego 4.2 L/100km
-
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
neki dan sam računao i ispada da sam prošle godine na gorivo potrošio cca 10-ak krznenih tisučica :rtfm:
-
Dođe ti da plačeš.....
-
drustvo moj sandero oko 15.7 pa do 1.9 znaci 45 dana krece na put i preci ce sigurno oko 8.000km.pisat cu pazljivo potrosnju i iznjet dojmove.bit ce tu njemackog autoputa,hrvatskog,pa uzbrdice nizbrdice pa malo mora pa bosne!!!! pratit cu sve sto potrosnju sto ponasanje u svim uvjetima.dali ce izdrzat?? ma u to uopce ne sumnjam!!! :dancing_geek:
-
neki dan sam računao i ispada da sam prošle godine na gorivo potrošio cca 10-ak krznenih tisučica :rtfm:
ja sam i premasio tu cifru :d018:
drustvo moj sandero oko 15.7 pa do 1.9 znaci 45 dana krece na put i preci ce sigurno oko 8.000km.pisat cu pazljivo potrosnju i iznjet dojmove.bit ce tu njemackog autoputa,hrvatskog,pa uzbrdice nizbrdice pa malo mora pa bosne!!!! pratit cu sve sto potrosnju sto ponasanje u svim uvjetima.dali ce izdrzat?? ma u to uopce ne sumnjam!!! :dancing_geek:
sretan put odmah unaprijed i naravno da ni ne sumnjamo da ce sve izdrzati besprijekorno! :a025:
-
Putnicima sretan put!
:offtopic: :offtopic:
-
Vjerujete li u ovo pojeftinjenje?
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/napokon-dobre-vijesti-sva-goriva-znatno-pojeftinjuju.html (http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/napokon-dobre-vijesti-sva-goriva-znatno-pojeftinjuju.html)
-
Vjerujete li u ovo pojeftinjenje?
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/napokon-dobre-vijesti-sva-goriva-znatno-pojeftinjuju.html (http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/napokon-dobre-vijesti-sva-goriva-znatno-pojeftinjuju.html)
Nije stvar da li vjerujemo ili ne, već što oni nama mažu oči s pojeftinjenjem benze tako da zaboravimo na poskupljenje struje i plina! Najbolje da prestanemo telefonirati, pa bumo imali approx 100 kn više u đepu ne! :fijufiju:
-
Ajde da smo doživili i to pojeftinjenje :40:
-
Što mislite, hoće li ovaj tjedan gorivo poskupit ili pojeftinit? :DD
-
sigurno ide dolje, mozda do 30 lipa ;)
-
nek padne na 3.50Kn ko u stara vremena
-
da bude 3.50 kn ja bi tocio svaki put punog do cepa :a025:
-
Od utorka 26. lipnja ponovno pojeftinjuju sva goriva, peti tjedan zaredom. Benzini pojeftinjuju od 29 do 32 lipe po litri, a dizeli od 18 do 21 lipe.
Benzinska goriva pojeftinjuju peti tjedan zaredom, a dizeli već sedmi tjedan. Prema podacima Ministarstva gospodarstva cijena litra Eurosupera iznosit će 10,03 kune po litri, što je za 29 lipa manje nego prije dva tjedna. Novom cijenom najprodavaniji benzin približio se granici od 10 kuna.
Eurosuper 98 pojeftinit će za 30 lipa i nova cijena biti će mu 10,34 kune. Najskuplji benzin Eurosuper 100 iznosit će 10,54 kune, do sada 10,86 kuna.
Eurodizel će se od utorka prodavati po najvišoj cijeni od 9,41 kunu, što je 20 lipa manje nego u proteklom obračunskom razdoblju. Plavi dizel pojeftinit će 18 lipa jer je Ministarstvo najvišu cijenu tog goriva namijenjenog poljoprivrednicima i ribarima utvrdilo na 5,83 kune. Za 20 lipa pojeftinit će loživo ulje (do sada 6,81 kunu).
Nove cijene naftnih derivata važit će od 26. lipnja do 9. srpnja.
Izvor - Osijek Online http://www.osijek-online.com/Moj-Osijek/031-Zapazanja/Gorivo-pojeftinjuje-peti-tjedan-zaredom.html (http://www.osijek-online.com/Moj-Osijek/031-Zapazanja/Gorivo-pojeftinjuje-peti-tjedan-zaredom.html)
-
:too:
a znaju da je ljeto i da se volimo vozikat! :a049:
-
http://www.24sata.hr/biznis/cijene-goriva-od-utorka-ce-biti-nize-za-sest-do-10-lipa-po-litri-292789 (http://www.24sata.hr/biznis/cijene-goriva-od-utorka-ce-biti-nize-za-sest-do-10-lipa-po-litri-292789)
-
Majin link:
http://danas.net.hr/novac/ministarstvo-objavilo-nove-znatno-vise-cijene-goriva (http://danas.net.hr/novac/ministarstvo-objavilo-nove-znatno-vise-cijene-goriva)
Nije da sipam sol na ranu, ali plin je ovaj mjesec čitavih 5,28. A mjestimice čak i 4,99 odnosno 4,89 za gotovinu! :too: :allocafe: :lazy:
-
Ajd barem mi neće dizel tolko dizat. Te 4 lipe cemo mi dizelaši još nekako preboljet
-
plin 5,05 a ima i za manje :a010: :a010:
-
Ou jea :too: :too:
-
U Bosanskom Brodu danas sam točio bezolovni 98 oktana (BMB 228) ZA 2,30 KM litra, kad kupiš KM za EUR, dosta jeftinije (blizu 2 kn), benzin je o.k. Dacia se ponaša normalno, ne trza, radi mirno u "leru", prosječna potrošnja oko 7,4 lit. na 100 km (znači razne vožnje, gradska, prigradska i sl.)