Dacia Klub Hrvatska
Zanimljivosti => Ankete => Topic started by: DarioGTI on February 06, 2012, 08:55:37 PM
-
Da vidimo...
Ako čistite, napišite radite li to radi sebe, radi kazne, ili radi vozača iza vas... :a052:
-
Uvijek auto očistim, mekanom četkom pometem sav snijeg, i onda stružem led... dotle se več i ugrije auto....A čistim ga zato što mi to spada pod normalu... Najbolji su mi ovi biseri koji si naprave samo rupice za oči da vide vozit... ili kad imaju hrpu snijega na krovu pa kad zakoče sve im sklizne na šajbu... treba to pošteno kaznit! :aufsmaul_2:
No mene muči druga stvar, što je s kamionima, naime neznam dal vam se kad dogodilo, ali kad se vozim iza kamiona pa mi nakon nekog vremena doleti komad leda ili nakupina snijega...pokušavam ne vozit iza njih, ali nekad je situacija kad se mora... Dali oni imaju neku obvezu čistit prikolice, tj. te svoje kontejnere? :a014:
-
ocistim, ne cistim zbog drugih vec zbog sebe prvenstveno a da nije tako onda bih barem zbog drugih... ometem krov i haubu zbog sebe jer sve lako zavrsi na prednjoj sajbi pri voznji/kocenju a zbog preglednosti naravno ometem i okolo sve sajbe. nije da potraje duze od 5 min pa se auto taman malo zgrije i ujedno jos provjerim da se nisu brisaci zaledili te ako s njih treba skinuti led da kasnije mogu normalno prianjati :a025:
-
ja ga prije vožnje očistim od prednje do zadnje lampe, sve baš skinem s njega
i slažem se s Majom i meni se isto dogodilo par puta da se vozim iza kamiona, a s njega lete komadi leda :40: :40:
-
Auto u garazi :) ne zelim da struzem sajbu, a niti picim metlom po laku, ali ako treba ovo ljeto ce loganica biti samo prelakirana... ali hauba pod prvo zbog psica koji je nesto crtao noktima po njoj :)
-
Uvijek očistim i to zbog sebe :a025:
Mrak mi pada na oči kad vidim nekog da je samo malo očistio prednju šajbu i to samo na vozačevoj strani :d018:
Takve bi trebalo staviti da čiste snjeg sa lopatama po cesti umjesto ralica :aufsmaul_2:
Baš neki dan mi se dogodilo ovo što Maja piše.. Vozim se po staroj zagorskoj prema Zagrebu iza kamiona kad me lik u golfu malo prije zavoja prestigne i ugura se između nas... u samom zavoju sa cerade na kamionu pada brdo leda liku na auto... kod West Gate-a smo obojica prestigli kamion i golf se sa sva četiri žmigavca zaustavio ispred kamiona... mislim da je bilo :d018: :aufsmaul_2: :cekicem: :d018: :agr: :ranting:
-
sve je dobro ak nije bilo :aufsmaul_2: tj :gun: jer uvijek ima ludjaka koji nisu ni za cuvanje pijeska sposobni a kamoli voznju teretnog vozila...
-
hahahah,dobra :57:
-
hahahahahaahahahahahahah... e i pijesak nestane cudnim tragom i to preko noci. mora da je to neka fenomen pojava. hehehehehe tesko je to cuvati pojedinima.. suplje ruke :P
-
:offtopic:
-
Naravno da očistim kompletan automobil. Za to vreme se motor i unutrašnjost vozila lepo ugreju i onda mogu voziti kao čovek, a do posla treba voziti skoro 25 km. Logan veoma brzo odleđuje stakla, pa je struganje nepotrebno.